BP Valle Light Steel 12/70 28g 25kpl - Teräshaulit (ja muut) - 1030XX225 - 1
Laadukas ja suurinopeuksinen teräshaulipatruuna vesilinnuille.
Valitse Haulikoko
2.25mm
  • Tuote tilapäisesti loppu
2.70mm
  • Tuote tilapäisesti loppu
2.90mm
  • Heti omasta varastosta 50 kpl
    Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
3.10mm