HikMicro Clip-on Adapteri 62 Thunder 2.0 - Adapterit ja tarvikkeet - HM-ADAPTER-62A - 4
THUNDER 2.0 & 3.0 YHTEENSOPIVA
Valitse Adapterin koko
30mm
  • Vain verkkokaupasta.
    Tilaustuote - Lähetysaika n. 2-14 arkipäivää.
50mm
  • Heti omasta varastosta 1 kpl
    Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
56mm
  • Heti omasta varastosta 1 kpl
58mm
  • Vain verkkokaupasta.
    Lähetysaika n. 1-7 arkipäivää
62mm
  • Tuotekoodi: HM-ADAPTER-62A
  • EAN: 6974004643294
  • Adapterin koko: 62mm
    kpl
    HikMicro Clip-on Adapteri Thunder 2.0 & Thunder 3.0
    Hikmicro Clip-On adapteri joka on yhteensopiva Thunder 2.0 ja Thunder 3.0 laitteiden kanssa.
    Thunder 1.0 ja Cheetah yhteensopivuus onnistuu ARRH1- kierreadapterilla (lisävaruste).
    • 30A Kiikarin etulinssin ulkohalkaisija 30mm
    • 50A Kiikarin etulinssin ulkohalkaisija 50mm
    • 56A Kiikarin etulinssin ulkohalkaisija 56mm
    • 62A Kiikarin etulinssin ulkohalkaisija 62mm