HikMicro Clip-on Adapteri 50 Thunder 2.0 - Adapterit ja tarvikkeet - HM-ADAPTER-50A - 3
THUNDER 2.0 & 3.0 YHTEENSOPIVA
Valitse Adapterin koko
30mm
  • Vain verkkokaupasta.
    Tilaustuote - Lähetysaika n. 2-14 arkipäivää.
50mm
  • Heti omasta varastosta 1 kpl
    Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
  • Tuotekoodi: HM-ADAPTER-50A
  • EAN: 6974004643324
  • Adapterin koko: 50mm
56mm
  • Heti omasta varastosta 1 kpl
58mm
  • Vain verkkokaupasta.
    Lähetysaika n. 1-7 arkipäivää
62mm
kpl
HikMicro Clip-on Adapteri Thunder 2.0 & Thunder 3.0
Hikmicro Clip-On adapteri joka on yhteensopiva Thunder 2.0 ja Thunder 3.0 laitteiden kanssa.
Thunder 1.0 ja Cheetah yhteensopivuus onnistuu ARRH1- kierreadapterilla (lisävaruste).
  • 30A Kiikarin etulinssin ulkohalkaisija 30mm
  • 50A Kiikarin etulinssin ulkohalkaisija 50mm
  • 56A Kiikarin etulinssin ulkohalkaisija 56mm
  • 62A Kiikarin etulinssin ulkohalkaisija 62mm